Jump to content

Welcome to Naruto New World!

Naruto New World is a 2D game based on the world of Naruto by Masashi Kishimoto, where you can create a unique character for free, and alone or in a group travel the huge world of shinobi! Create an account and join the best Naruto community!


.

Sign in to follow this  
Nian

Naruto New World 4.2

Recommended Posts

nnw4.22.png

Naruto New World 4.2

Cytat

Ostatnia aktualizacja tego roku! To był świetny rok dla NNW. Zaczynając od resetu całej mapy świata, po dogonienie adaptacji anime. Aktualizacja 4.2 stawia na poprawę niektórych systemów przed wielką aktualizacją 4.3, o której będzie głośno już niedługo. Tymczasem, wracając do 4.2...

Nowy system: Bariera

Bariera przechodzi zupełny rework! Od tego działa prawie jak nasze drugie zdrowie. Oznacza to, iż czym więcej bariery mamy, tym więcej możemy przyjąć na siebie obrażeń. Nie jest to jednak główna zaleta tego systemu, gdyż posiadając aktywne punkty bariery jesteśmy odporni na paraliże, ogłuszenia, blokady terenowe, oraz obrażenia czasowe. Brzmi ciekawie? To pvp must have!


Nowa aktywność: Napady

Napady to kontrowersyjne zajmowanie waszej uwagi. Jeżeli dotychczas podróżowanie po świecie shinobi nie sprawiało Ci przykrości, przygotowaliśmy coś zupełnie idealnego dla Ciebie! W zależności od grupy, w której się znajdujesz, różne osoby Cię nienawidzą i polują na Ciebie.

 

Mityczne Techniki

Mityczne techniki są jednymi z najpotężniejszych megazordów technik w uniwersum Masashiego Kishimoto. Możecie je nabyć za pomocą zwojów treningowych u Itachiego, który ostatnimi czasy zajmuje się rozwijaniem waszych technik.

 

Nowy klan: Momochi

Okej, przestań. Wiem, że czytając to, będziesz szukał nawiązań do ostatnio powstałego kultu, ale tutaj ich nie znajdziesz, serio.

Hejka! Tu klan Momochi, bardzo interesujący klan! Wprowadza wiele ciekawych mechanik, które opierają się głównie na skrytobójstwie. Jeżeli coś takiego w ogóle w tej serii jeszcze istnieje.

 

Nowa linia umiejętności: Summon

Przywołania otrzymały duże zmiany. Wspomagając się w walce przywołaniami trenujemy ich poziom Summon, który zwiększa ich zdrowie oraz obrażenia. Ponadto, poprawiono inteligencję przywołań oraz efekty wizualne, jak zdrowie przywołania.

 

Nowa linia umiejętności: Karma

Okej, tutaj ostrożnie. Nie chcemy przecież, aby nagle coś wyskoczyło Ci na ręce, a wtedy pozostaje już tylko amputacja wraz z eutanazją. Jeżeli chcesz tego uniknąć, najlepiej unikać kolesi z Otsutsuki w nazwie. 

 

Kuźnia Otsutsuki

Nie unikasz jednak? To zapraszamy do kuźni Otsutsuki. Czekają tam na Ciebie super przedmioty, jak na przykład artefakt, który usuwa Twoją egzystencję.

Pożeranie Postaci

Czekaj, spokojnie! To ta druga wersja, bez blokowania Twojego konta.

Data aktualizacji: 01.12.19

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...