Skocz do zawartości
 • Zasady Gry


  Nian

  Poniższe treści stanowią warunki korzystania z usługi Naruto New World egzekwowane podczas korzystania ze strony internetowej naruto2d.pl, jej discorda oraz gry. Złamanie poniższych zasad grozi utratą konta oraz brakiem możliwości kontynuowania rozgrywki. Tworząc konto zarówno na stronie internetowej, discordzie, oraz grze, zgadzasz się automatycznie na przestrzeganie zasad i towarzyszące z tym ryzyko utraty konta.

  Możesz również przyczynić się do poprawy jakości rozgrywki, poprzez zgłaszanie łamania regulaminu.

  BOT, Auto-Clickery oraz AFK. 

  Używanie wspomagaczy jest zakazane. Próba nawoływania do użytku tego typu programów będzie karana.

  Multi-Konto.

  Dopuszcza się posiadania nieograniczonej ilości postaci, dopóki te w żaden sposób nie są ze sobą powiązane poprzez przekazywanie walut oraz przedmiotów. W przypadku wykrycia oba konta zostają usunięte.

  Brak feedbacku.

  Jako gracz Twoim obowiązkiem jest zgłaszanie wszelkich problemów związanych z grą. Wykorzystywanie błędów gry czy też brak aktywnej komunikacji z administracją w sprawie gry grozi utratą konta.

  Szanuj innych.

  Odnoś się z szacunkiem do pozostałych graczy oraz administracji. Nie obrażaj, nie bądź rasistą. Nie niszcz pozytywnych doświadczeń z gry innym użytkownikom poprzez groźby, zastraszanie czy też zabijanie bez przyczyny.

  Zasady gry dotyczą każdego użytkownika, i mogą ulec zmianie w każdej chwili. Wchodząc na stronę lub do gry zgadzasz się na ich przestrzeganie.

  Edytowane przez Nian  Opinie użytkowników

  Rekomendowane komentarze

  Brak komentarzy do wyświetlenia  Gość
  Ta zawartość jest zamknięta i nie można dodawać komentarzy.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...