Jump to content

Witaj w świecie Naruto New World!

Naruto New World to gra 2D oparta na świecie Naruto autorstwa Masashiego Kishimoto, w której możesz stworzyć unikalną postać za darmo i samodzielnie lub w grupie podróżować po ogromnym świecie shinobi! Utwórz konto i dołącz do najlepszej społeczności Naruto!

Sign in to follow this  
Nian

[SYSTEM] Epiccy przeciwnicy

Recommended Posts

Kolejnym systemem, jaki zagości w NNW wraz z wersją 4.0 jest system epickich przeciwników. Zważając na to, iż 4.0 skupi się głównie na misjach pobocznych, system ten będzie miał największe znaczenie jeśli chodzi o przyszłość misji pobocznych.
 

Czym jest system epickich przeciwników? Zupełną losowością! System ten kładzie dużą rolę w przypadek, dzięki czemu odkrywane starcia będą ekscytujące oraz obfite w nagrody. Zacznijmy jednak od początku. Każdy wróg, jakiego napotkamy na naszej drodze, będzie miał swój własny poziom doświadczenia obok nazwy. Pojawi się ramka, która po zaznaczeniu przeciwnika ukaże dokładnie ilość jego zdrowia, poziom doświadczenia oraz rodzaj. Rodzaj to nowa wartość, która określa "elitarność" danego przeciwnika, i jest zupełnie losowa.

Elitarność dzielimy na pięć typów:

  1. Normalny - standardowy rodzaj przeciwnika, jakiego możemy spotkać obecnie na swojej drodze. Posiada domyślny poziom z wikipedii.
  2. Doświadczony - poprzeczka idzie wyżej, poziom doświadczenia zwiększony o 5 punktów. Exp za wroga większy o 20%.
  3. Elitarny - jeszcze wyżej, poziom doświadczenia zwiększony o 10 punktów. Exp za wroga większy o 50%, dropi rzadkie przedmioty.
  4. Epicki - jeszcze wyżej! poziom doświadczenia zwiększony o 15 punktów. Exp za wroga większy o 100%, dropi legendarne przedmioty.
  5. Champion - najwyższy i najgroźniejszy. Poziom doświadczenia zwiększony o 20 punktów. Exp za wroga większy o 300%, dropi unikalne przedmioty.

Siła oraz punkty zdrowia przeciwnika zwiększają się za każdy poziom elitarności przeciwnika. Dotyczy to również bossów!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...