Home // Regulamin

Tworząc konto w grze zgadzasz się przestrzegać poniższych zasad, których złamanie może poskutkować zablokowaniem dalszej możliwości gry na wszystkich kontach, lub nałożeniem czasowej blokady na konto.

Multikonto

Masz prawo do posiadania nieograniczonej ilości postaci, jeżeli te w żaden sposób nie są ze sobą powiązane, ani nie przekazują sobie żadnych przedmiotów. Niedozwolonym jest również przekazywanie informacji o koncie osobom trzecim, które za jego pomocą pozwolą zdobyć określoną rangę lub inne ułatwienie w grze.

Wulgarność

Od użytkowników oczekuje się wysokiej kultury osobistej oraz wzajemnego szacunku wobec siebie. Wszelka obraza, treści rasistowskie oraz treści w jakikolwiek sposób obrażające drugą osobę będą karane. Utrudnianie rozgrywki, takie jak blokowanie przejść, również jest zakazane.

Korzystanie z błędów

Jako gracz jesteś częścią tej gry, dlatego wszyscy wspólnie staramy się poprawić ogólne działanie gry oraz wyeliminować istniejące w niej błędy. Jakiekolwiek znalezienie błędu powinno poskutkować zgłoszeniem go do administracji, oraz zaprzestania używania określonej funkcji do czasu jej naprawy.

Reklama

Zakazuje się reklamowania jakichkolwiek stron o treści pornograficznej, konkurencyjnej oraz uważanej za obraźliwą wobec innych użytkowników.

Copyright ©Naruto 2D 2008-2019