Jump to content



Sign in to follow this  
Hira

Nerfy

Recommended Posts

A wiec tak w tym temacie poruszę sprawę chakry a dokładnie możliwości jej nabijania. Według mnie naprawi to 2 problemy odpalanie dużej ilości buffów i techniki które mają przeliczniki zależne od chakry

1. Zacznijmy od głównego według mnie problemu czyli techniki Bijuu a bardziej na jego bonusie przy ostatnim ogonie który zwiększa maksymalną chakrę x3 aby bardziej uświadomić problem bardziej proponuje na to spojrzeć w sposób następujący: zwiększamy zdobytą chakrę z każdego źródła x3 czyli np coś co daje 100 chakry da nam 300 i na końcu po połączeniu kilku takich rzeczy wyjdzie nam bardzo duża liczba. Rozwiązanie jest proste wystarczy zamiast chakra x3 dac stałą liczbę np 300

2. Drugą sprawą jest stworzenie limitu przestępczości bo jak Strange mi uświadomił można nabić jej bardzo dużą liczbę i zdobyć z tego bardzo duże ilości chakry dzięki zestawowi Sasuke i klanowi Shimura. Ale według mnie limit powinien wynosić z 50 aby nadal można było wynieść z tego duża ilość chakry czyli 500 z tylko 1 źródła i 1000 z połączenia tych dwóch zdobycie 50 i tak nie będzie proste chyba ze będzie nabijane na kimś non stop. Jak teraz o tym wspomniałem to można dodać cd do nabijania przestępczości na tym samym celu.

3. Otsutsuki rinnengan i Benihisago aktualnie dają nam po zabiciu chakrę celu tutaj proponuje po prostu dodać limit ze max 1 cel bo aktualnie z tego co mi się wydaje nie ma limitu. Na upartego można też zamiast chakry celu dodać jakąś stałą ilość.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Wytłumacz Hira proszę wszystkim dlaczego jak pisałem, że mam sporo bufów to zawsze pisałeś, że tak być nie może, że nie można mieć wielu buffów.. Natomiast gdy pisałem, że mam mało bufów, to pisałeś, że tak też nie może być, że ktoś ma mało bufów i ma dmg czy tam chakry dużo. Wytłumacz wszystkim dlaczego tak uważasz..

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja proponuje zmianę w przebiciu pancerza, i bariery, by wynosiła ona ogólnie maksymalnie 50 %, anie 100 %, bo przy 100 %, to jest bezsensowne, oraz jakis rework susanno, bo w sumie jest bezuzyteczne, bo daje full pancerza i bariery, ale wszystko go i tak przebija, i nawet susanno nie jest potrzebne do maksymalnej ilosci obrony, jest w sumie zbędny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...