Jump to content

Welcome to Naruto New World!

Naruto New World is a 2D game based on the world of Naruto by Masashi Kishimoto, where you can create a unique character for free, and alone or in a group travel the huge world of shinobi! Create an account and join the best Naruto community!


.

Sign in to follow this  
Nian

Naruto New World 4.1

Recommended Posts

demon1.png

Cytat

Aktualizacja 4.1 zabiera nas w zupełnie nowe obszary, stawiając przed nami nowe wyzwania oraz możliwości rozwoju postaci. Spotkaj się z Shion, aby ustalić taktykę walki z demonami, lub wykończ ją, aby zabrać dzwonek i samemu wybijać demony. Kraj demonów to nie tylko jedyna atrakcja tej aktualizacji. Otsutsuki rosną w siłę pojawiając się ponownie w naszym uniwersum. Stań do walki wraz z kolejnymi misjami fabularnymi ciągnącymi się aż po Boruto.

Kraj Demonów

Zupełnie nowe obszary wypełnione nowymi przeciwnikami oraz przedmiotami. Pomóż Shion, zdobądź nowe przedmioty, wykonaj nowy dungeon oraz nowe misje dzienne. Jeszcze więcej work to do!

The Last Arc

Toneri pojawił się na ziemi. Wraz z Otsutsuki Kugutsu sieje postrach, planując atak na Konohę. Wykonaj kolejne misje fabularne, aby pokonać Toneriego i dostać się na księżyc. Dodatkowy księżycowy pałac, jako nowa lokacja dungeonu, pomoże zdobyć nowe przedmioty oraz wyższy poziom doświadczenia.

Shin Uchiha Arc

Wkraczamy do ery Boruto. Jeden z eksperymentów Orochimaru, Shin Uchiha, zagraża bezpieczeństwu mieszkańców Konohy. Odnajdź kryjówkę Sasuke, a następnie pomóż mu pozbyć się zagrożenia.

Nowy system: Niszczenie terenu

Walki są od teraz jeszcze bardziej emocjonujące. Niszcz drzewa oraz skały poprzez destrukcyjne techniki, aby pokazać jak bardzo jesteś potężny.

Nowy system: Skakanie po drzewach

Cóż to za ninja, który nie potrafi skakać po drzewach? Podejdź do drzewa, a następnie po prostu na nie wskocz, aby przemieszczać się szybko po terenie. Uważaj jednak, aby nie spaść.

Nowa specjalizacja: Shabondama

Wciel się w mistrza baniek mydlanych, aby zadawać ogromne obrażenia niefizyczne, i leczyć sojuszników wraz ze sobą.

Nowa aktywność: Koloseum

Bierz udział w walkach na arenie, aby zdobywać punkty bojowe, za które otrzymasz bronie oraz zakazany zwój, który uczy nas losowej techniki.

Inne

-Rework paska zdrowia/chakry.

-Dodano wartość obrażeń NPC w ramce statystyk.

-Zoptymalizowano płynność niektórych terenów.

-Drzewo Shinju ma nowy wygląd.

-Dodano animacje drzew.

-Dodano misje dzienne na 110 oraz 120 poziom.

-Dodano nowe dungeony: Księżycowy Pałac oraz Katedra Demonów.

-Udostępniono misje fabularne do numeru 188.

Data aktualizacji: 01.11.19

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...