Jump to content



Sign in to follow this  
Nian

Naruto New World 4.0

Recommended Posts

ak40.png

NARUTO NEW WORLD Aktualizacja 4.0

Cytat

Gra przez ostatni rok przeszła multum zmian. Poczynając od całkowitego zresetowania mapy świata zaczynając na nowo, po wprowadzenie wszystkich misji fabularnych sagi Shippuuden, 50 misji pobocznych rangi E, D, C, B, A, S, oraz misji dziennych i najazdów. I wiecie co? Możemy narzekać na problemy z balansem, notoryczne lagi czy małą ilość osób na serverze. Ale ja jestem dumny. Jestem dumny z tego co osiągnąłem jako twórca tej gry, dumny jako pasjonata świata Naruto, oraz dumny jako gracz wielu gier. Od samego początku tworzenia wersji 0.1 kierowała mną pasja wobec tego, co robię. Wokół mnie przez ten okres czasu zbierało się wiele fałszywych osób, jednakże samozaparcie oraz miłość do tego projektu zawsze była na pierwszym miejscu. Tak też będzie nadal. Mam pełno pomysłów co do przyszłości tej gry i nie mogę się doczekać, kiedy zrealizuję te założenia dzieląc się nimi z Wami!

1.Misje fabularne.

Gra otrzymała całą sagę Shippuudena zamykając tym samym pewien etap. Shippuuden z założenia miał służyć do osiągnięcia 100 poziomu, dlatego nadchodzący content będzie głównie skierowany na osoby powyżej tego poziomu. Nowi przeciwnicy, nowe wyzwania!

2.Misje poboczne.

Gra otrzymała 50 misji pobocznych z rang E, D, C, B, A oraz S. Ponadto, dodano zupełnie nowy panel, przy którym możecie przeczytać opis zadania oraz potwierdzić przyjęcie misji / odłożyć tę misję na później.

3.Ulepszanie Jutsu!

Ogromny system, z którym będzie jeszcze więcej zabawy! Możecie ulepszyć dosłownie każdą technikę o poziom ulepszenia, rozwinięcie + do +15 oraz włożenia trzech efektów, które poprawią wasze statystyki!

4.Nowa specjalizacja: Mnich.

Skupiając się na ilości chakry, niszcz wrogów za pomocą odnawialnej energii oraz chakrze. Lecz sojuszników, lub regeneruj ich zasoby energii oraz chakry!

5.Łupy!

Kolejny system! Przypadkowy drop oraz drop ze skrzyń został całkowicie przebudowany pod nowy system łupów, dzięki którym możecie zgarnąć niezłe nagrody pieniężne. Dodatkowo, niektóre z nich przydadzą się również do innych celów...

DATA AKTUALIZACJI: 03.10!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...