Jump to contentNian

[Nowy System] Talenty

Recommended Posts

Talenty to nowa możliwość wzmocnienia naszej postaci. Każdy shinobi za swojego życia posiadał wyjątkowe umiejętności, którymi wyróżniał się na tle innych. Jedni sprawdzali się lepiej w boju, inni mieli wrodzoną zdolność targowania się, a trzeci nieśli pomoc poprzez swoje umiejętności medyczne. Świat shinobi jest ogromny, a Ty jesteś jego częścią.

tal2.png

Każdy shinobi może posiadać jednocześnie trzy talenty. Każdy z nich odblokowuje się domyślnie przy zdobyciu 30, 60, oraz 90 poziomu doświadczenia. Zresetowanie talentów powoduje utratę wszystkich trzech nabytych talentów, jednakże nie resetuje zdobytego poziomu doświadczenia talentu, którym jest maksymalny, 10 poziom. Reset poziomu również nie blokuje dostępu do już nabytych wcześniej talentów.

Każdy talent wyróżnia się swoim działaniem, uzależnionym często od poziomu talentu, oraz rangą, jaką jest rzadkość nabycia talentu, kolejno...

  • Pospolity.
  • Rzadki.
  • Legendarny.

Rozwój poziomu talentu kosztuje 10 punktów statystyk, i są to te same punkty, które służą do ulepszenia statystyk postaci. Z części teoretycznej to tyle, z części praktycznej natomiast...

  1. Uważaj na swój ekwipunek. Nadchodzący talent "Kradzież kieszonkowa" pozwoli złodziejowi okraść Cię, jeśli znajdzie się w zasięgu 2 metrów, oraz będzie stał przy Tobie przez następne 5 sekund. W razie możliwości zachowaj bezpieczną odległość, oraz otaczaj się wśród zaufanych osób. Przy kradzieży, ukradziony przedmiot spadnie na ziemię, a porażka przy kradzieży powiadomi Cię.
  2. Planuj, których oczu chcesz używać. Wraz z nadchodzącą aktualizacją, swobodne wyciąganie oczu zostanie zablokowane. Od teraz, aby wykonać taki zabieg, będzie potrzebna operacja. Talent "Przeszczep oczu" pozwala przeprowadzić operację na sobie lub na kimś, aby osoba ta mogła wyjąć swoje oczy.
  3. Ostrożnie ulepszaj talenty. Ich cena nie jest wygórowana, jednakże punkty te mogą przydać Ci się na inny talent, lub statystyki postaci.

Do zobaczenia wkrótce!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...