Jump to content

Witaj w świecie Naruto New World!

Naruto New World to gra 2D oparta na świecie Naruto autorstwa Masashiego Kishimoto, w której możesz stworzyć unikalną postać za darmo i samodzielnie lub w grupie podróżować po ogromnym świecie shinobi! Utwórz konto i dołącz do najlepszej społeczności Naruto!

 • Sign in to follow this  

  Zasady


  Nian

  Poniższe treści stanowią warunki korzystania z usługi Naruto New World obowiązujące podczas korzystania z serwisu naruto2d.pl, kanału discord oraz gry. Naruszenie poniższych zasad może skutkować utratą konta i zablokowaniem dalszej gry. Tworząc konto zarówno na stronie internetowej, discordzie, jak i w grze, automatycznie zgadzasz się na przestrzeganie zasad i związane z tym ryzyko utraty konta.

  BOT

  Używanie programów wspierających jest zabronione. Aktywność w grze jest ściśle monitorowana, aby zapobiegać wszelakim nadużyciom.

  Multi-konto

  Dozwolone jest posiadanie nieograniczonej liczby postaci, dopóki nie zostaną one w jakikolwiek sposób połączone ze sobą poprzez transfer walut i przedmiotów. W przypadku wykrycia oba konta zostaną usunięte.

  Brak informacji zwrotnej

  Jako gracz masz obowiązek zgłaszania wszelkich problemów związanych z grą. Wykorzystanie błędów gry lub brak aktywnej komunikacji z administracją w sprawie gry może skutkować utratą konta.

  Blokowanie Bijuu

  Możemy mieć tylko jedno Bijuu dla wszystkich postaci. Konta, które naruszają ten przepis, zostaną usunięte.

  Wzajemny szacunek

  Szanuj ludzi, z którymi przebywasz na stronie, discordzie, oraz grze. Nie obrażaj, nie bądź rasistą. Nie niszcz pozytywnego doświadczenia z gry innym użytkownikom groźbami, zastraszaniem lub zabijaniem bez powodu.

  Zasady gry dotyczą każdego użytkownika i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Wchodząc na stronę lub grę zgadzasz się ich przestrzegać.

  Edited by Nian

  • Thanks 1
  Sign in to follow this  


  User Feedback

  Recommended Comments

  There are no comments to display.  Guest
  This is now closed for further comments

×
×
 • Create New...