Home // Blog // Poleć nas znajomym!

W grach tego typu silna społeczność to podstawa. Teraz istnieje również sposób, aby otrzymać za darmo 100 punktów Yang do wydania na postaci w zamian za wstawienie reklamy servera na dowolne forum lub stronę www.

Treść reklamy:

Naruto 2D to projekt tworzony z myślą o fanach serii “Naruto” autorstwa Masashiego Kishimoto, bazując na jego twórczości oraz pomysłach. Gra jest dostępna w trybie sieciowym, więc bez problemu możecie zagrać z waszymi znajomymi i razem przemierzać świat gry. Projekt powstawał na bazie języka C++ i jest dostępny całkowicie za darmo. Server gry jest dostępny 24/7.

https://i.imgur.com/ZqzNDs4.png

Stwórzcie własną postać, i nauczcie jej tego, kim zawsze chcieliście zostać. Gra posiada dynamiczny system pokazywania założonych przedmiotów, których w całym uniwersum znajdziecie ponad 500. Dodajcie do tego własną specjalizację: TaiJutsu, GenJutsu, NinJutsu…czy może jednak bardziej zaawansowanie? Wtedy nauki Jashina, techniki czasoprzestrzenne lub techniki nieśmiertelności idealnie sprawdzą się w boju. Gra posiada do wyboru 20 specjalizacji, 20 klanów, oraz 15 natur chakry. To wszystko pozwala stworzyć nam postać, o której zawsze marzyliśmy.

https://i.imgur.com/EeG1vAs.png

Znudzeni ciągłym expieniem? To świetnie, gdyż znajdziesz tutaj wiele innych sposobów na zdobycie poziomu. Wykonuj misje fabularne, poboczne, dungeony, lub zabijaj Bijuu, aby szybko podnieść się w rankingu. Gra oferuje rangi shinobi oraz posiada ogromną mapę świata, w której możecie toczyć wojny pomiędzy wioskami zdobywając nowe terytoria dla swojej osady. Graj bez ograniczeń – zostań kim chcesz. Organizacja, własna drużyna, Kage wioski? To gracze budują ten świat i to oni decydują, w jakim kierunku dalej pójdzie.

https://i.imgur.com/HyxfMi2.png

Najlepiej będzie, jeśli sprawdzisz nas sam! 

Adres strony: https://naruto2d.pl/

Discord: https://discord.gg/yp2TPVt

Link do wstawionej reklamy wyślij na adres mail nnw2dpremium@gmail.com, gdzie zostanie zweryfikowana. Nie zapomnij również o podaniu nazwy postaci!

0 Comments ON " Poleć nas znajomym! "

Comments are closed.

Copyright ©Naruto 2D 2008-2019