Home // Blog // Naruto New World 3.0

Data premiery: Październik 2018.

Witajcie w 10-lecie istnienia Naruto New World! To właśnie w październiku wybija dziesięć lat, odkąd rozpocząłem przygodę z tworzeniem gier Naruto, a tym samym wydałem pierwszą wersję Naruto New World. W tym czasie przez grę przewinęło się wiele pokoleń oraz grup osób, które w jakiś sposób chciały zostać zapamiętane i wpisać się w historię tej gry. Każda z tych osób przyczyniła się do rozwoju gry, budując wspólnie społeczność oraz umożliwiając dalszy etap prac nad grą.

Nie mam zamiaru jednak stawiać na ilość, a jakość. Gra od wersji 3.0 różni się znacząco od pierwowzoru, z czego również wynikała dłuższa przerwa od informowania o postępach prac. Gra przede wszystkim różni się graficznie. Wiele grafik zostało zmienionych aby lepiej oddawać klimat gry, a większość terenów zostało z gry wyrzuconych, gdyż nie były w stanie zaoferować pełnej grywalności. Ale o tym niżej.

LISTA ZMIAN

 

1.Przebudowano silnik graficzny gry. Tereny od teraz będą dodawane dynamicznie bez potrzeby wydawania wersji. Wszelkie zmiany w terenach również będą mogły przebiegać bez wydawania wersji. Każdy teren będzie posiadał drzewa, pod którymi można bez przeszkód przejść.  Zmieniono również stylistykę. Wygląd gór został zmieniony, a drzewa są teraz wyjątkowo śliczne. Wiele ikon przedmiotów zostało zmienionych.

2.Usunięto tryb dni, tygodni, miesięcy. Zamiast tego, wydarzenia w grze będą odbywały się po staremu według prawdziwej daty na świecie. Egzamin na Chunnina nie wymaga już odczekania czasu. Wydarzenia związane z nauką nie wymagają dni.

3.Rozłożono obronę na Pancerz oraz Barierę. Pancerz zapewnia obronę fizyczną, a Bariera zapewnia obronę niefizyczną. Wszystkie przedmioty otrzymały aktualizację działania.

4.Zmniejszono maksymalny poziom z 1000 do 100. Rozgrywka zwalnia nie wymagając poziomu na przedmioty kekkei genkai. Wymagany poziom na techniki i przedmioty został dostosowany tak, aby przy każdym nowym poziomie czekało na nas coś nowego. Kiedy zdobędziemy 100 poziom, wbijamy punkty o nazwie “Karma”, które możemy wymienić na punkty atrybutów, lub zebrać ich ilość, aby założyć najlepszy ekwipunek w grze.

5.Aukcje pozwalają nam wystawiać przedmioty za punkty Yin oraz Yang. Zdobądź specjalną walutę tylko grając w grę.

Najważniejszym punktem wersji są oczywiście tereny. To bardzo wielki, a zarazem trudny krok, gdyż cała mapa przestała praktycznie istnieć. Jednakże to pozwoli nam nareszcie rozwijać grę w dobrym kierunku, dodając misje na nowe tereny, i rozpoczynając lepszą kampanię reklamową.

0 Comments ON " Naruto New World 3.0 "
leave a response

Copyright ©Naruto 2D 2008-2019