Home // Blog // Jesteś nowy? Sprawdź!

Stworzenie nowego konta jest bardzo łatwe. Wystarczy, iż wpiszesz przy logowaniu do gry nową nazwę użytkownika oraz hasło, a Twoje konto zostanie automatycznie zarejestrowane. Poniżej natomiast znajdziesz szczegółowe informacje o tym, jak rozpocząć grę.

1.Wypakuj grę programem WinRar.

 

 

Pobierz Naruto New World z naszej strony. Następnie wypakuj folder gry za pomocą programu WinRar. Po wypakowaniu zainstaluj plik instalacyjny umiejscowiony w folderze Instalator.

2. Załóż nowe konto w grze.

 

 

Konto stworzycie bezpośrednio w grze. W polu “Nick” wpisz nazwę swojej nowej postaci. Nazwa nie może zawierać spacji oraz cyfr.
W polu “hasło” wpisz hasło do swojego konta, które zabezpieczy logowanie się na Twoją postać.
Po wypełnieniu zatwierdź. Logując się pierwszy raz do gry konto zostanie utworzone, pozwalając logować się na podane dane postaci już cały czas.

3.Wybierz specjalizację, klan, naturę chakry oraz wioskę.

 

 

Porozmawiaj z Iruką, aby wybrać specjalizację, klan, naturę chakry oraz wioskę. Ustal taktykę swojej przyszłej postaci. Wszelkie dodatkowe informacje o technikach, przedmiotach, misjach i tym podobnym znajdziesz pod tym odnośnikiem. Sterowanie znajduje się w folderze gry lub na tej stronie.

4.Nauka Jutsu.

 

 

Lokalizacja gorących źródeł:

zrodla

Możesz zarówno odwiedzić trenerów określonych technik, jak też uczyć się ich samodzielnie. Aby to zrobić, otwórz panel jutsu pod V, gdzie na dole masz zakładkę “Trenuj”.

Aby użyć techniki,  przeciągnij ikonę techniki na pasek szybkiego wyboru na dole ekranu lub kliknij cyfrę od 0 do 9 aby przypisać ją do szybkiego użycia.

Miłej gry, shinobi! Wszelkie informacje o grze znajdziesz tutaj.

0 Comments ON " Jesteś nowy? Sprawdź! "
leave a response

You must be logged in to post a comment.

Copyright ©Naruto 2D 2008-2018