Home // Blog // Jesteś nowy? Sprawdź!

Pobierz grę

Gra jest dostępna do pobrania za darmo. Jest spakowana w formacie .zip, więc po pobraniu należy wypakować zawartość na pulpit lub do nowego folderu.

Zainstaluj grę

Folder NNW > Folder “Instalator” > Instalator.exe

Do odpalenia Naruto New World będziesz potrzebował bibliotek plików, które umożliwią odpalenie aplikacji. Znajdziesz je w podanej ścieżce. Koniecznym jest zainstalowanie ich w domyślnej ścieżce wybranej przez system, aby rozpoznawał nowe pliki.

Stwórz Konto

Postać składa się z imienia oraz hasła do postaci. Konto tworzysz bezpośrednio w grze poprzez pierwsze logowanie. Podając nick zwróć uwagę na jego nazwę, gdyż będzie on wyświetlał się dla reszty graczy. Hasło powinno być na tyle silne, aby zabezpieczyć konto przed kradzieżą. Nazwa postaci nie może składać się ze znaków specjalnych, spacji oraz cyfr.

Dołącz do naszej społeczności!

Będzie nam bardzo miło, jeśli staniesz się członkiem naszej społeczności. Serdecznie zapraszamy Cię na nasz discord oraz wikipedię, gdzie zapoznasz się z graczami oraz poznasz mechanikę gry. Przydatne samouczki znajdziesz również w grze poprzez opcje (przycisk Esc).

Zapraszamy!

0 Comments ON " Jesteś nowy? Sprawdź! "

Comments are closed.

Copyright ©Naruto 2D 2008-2019